21 Ocak 2014 Salı

GFC yi geri getirmek için

Blogların uzantıları com. ken com.tr oldu ve bu sebeple bi süreliğine GFC miz kayboldu arkadaşlar.
Hepimiz kısa süreli panik olduk.
Diğer arkadaşlardan öğrendiğim ve uyguladığım çözüm ise şu: Yerleşim sekmesinden blog ismimizi tek harf de olsa değiştiriyoruz.Adresimizi değil,ismimizi yani blog başlığımızı değiştiriyoruz.Sonra anasayfaya gelip İzleyiciler eklentimizin geri geldiğini görüyoruz :) Tekrar ayarlara gidip eski blog ismimizi geri yazıyoruz.
Hepsi bu kadar :) 

7 yorum:

 1. Evet bende eklemek istediğim çoğu kişiyi ekleyemedim bu yüzden gördüklerimi mail atıp uyarıyorum elimden geldiğince :(

  Sizi de takipteyim sevgiler :))

  YanıtlaSil
 2. Merhaba,
  Blogunuzu çok beğendim ve sizi takibime aldım :)
  Sevgiler,
  Bende bloguma beklerim.
  hayatimakyajla.blogspot.com

  YanıtlaSil
 3. MERHABA SİZE GELDİM BANADA BEKLİYORUM HOŞ Bİ BLOGUNUZ VAR

  YanıtlaSil
 4. Este año como cada año, nuestro tren parara en alguna estación, depende de cada uno de nosotros dejar ir a la tristezas, miedos, frustraciones, malos momentos, desamor. Agradece a cada uno de ellos.. su compañía y sus enseñanzas, aunque hayan sido dolorosas, déjalos ir, déjalos bajar de este tren. Deseo que en esta parada, a tu tren suban miles de bendiciones, sueños alcanzables, amor, abundancia, fuerza y determinación para seguir tu viaje.
  Hoy en mi vagón quedaran puestos desocupados y espero te sientes a mi lado para compartir junt@s este nuevo viaje. FELIZ NUEVO COMIENZO EN ESTE AÑO 2015!!!

  YanıtlaSil
 5. merhaba takibimdesiniz bloğumda düzenlediğim 8 mart hanımeli hediyeleşme etkinliğine davetlisiniz yarın 25 şubat son gün katılırsanız çok mutlu olurum sevgilerle

  YanıtlaSil