29 Mart 2013 Cuma

Teknolojiyle dertli çilekeş blogger :))

Herkese hayırlı cumalar!
Arka arkaya hem internetim hem telefonum hem bilgisayarım arızalanırsa başlıktaki sıfatı hak edermiyim :) Sevgili kul muyum acaba,artık bu duruma başka bir açıklama getiremiyorum :) Böyle olunca insan kıymet de biliyor,kıymet bilince insan daha da bi mutlu oluyor,sanırım Rabbim bunu istiyor :) Elbette sabrın sonu selamet inşaallah..

Şöyle ki;
İnternetin arıza çıkarmasıyla biz çok daha hesaplı bi tarifeye geçtik,hız aynı kaldı fiyat yarıya indi.:)

Emektar notebook umuz bi işlem sırasında kapandı ve sonra harddiskine ulaşılmadı..Ben tüm belgeler anılar gitti diye ağlaşırken, eşim Allah'ın izniyle ne yapıp edip harddiskin içindekileri kurtarıcam inş dedi ve çok çaba sarfederek belgeleri,ders notlarını,eskiye dair fotoğraf ve videoları kurtardı elhamdülillah.

Bozulan harddiskin yerine çok daha fazla hafızalısını aldık ve üç şeyi yanyana açtığımızda isyan eden bilgisayarımız şimdi bana mısın demiyo :) Yedeklemenin önemini de şimdi daha iyi anladık,daha dikkatliyiz.Bence pişman olmamak için herkes belgeleri fotoları v.s yedeklemeli :)

Benim telefona gelince hiç adeti olmadığı halde ekranda aynı görüntü sabit kaldı, basit bi format attık şimdi çok memnunum elhamdülillah.Nazar diyeceğim,ben bile etmiş olabilirim çünkü :) Neyse efendim velhasıl herkese tekrardan kocaman bi merhaba! :)

4 yorum: